Lece tu cały rejon jest mój

Data publikacji: 12.08.2018

Tutaj lecimy do rana, razem z nami cała sala. Aby wykonać tę operację należy się zalogować:.

Z gardła leje się gorzała, Bonus BGC teraz napierdala. Tutaj lecimy do rana, razem z nami cała sala. PL Wszystkie prawa zastrzeżone. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.

Weź tego posłuchaj, w rytmy bitu się bujaj, siebie na rejonie szukaj, i to nie to żebym musiał, ale lubię się napić. Lub skorzystaj z opcji zalogowania się za pomocą Facebooka: Zaproponuj inne wideo ».

Przypomnienie hasa Nie mam jeszcze konta. Przypomnienie hasa Nie mam jeszcze konta. Dzisiaj Bonus, Bodychrist impreze rozkrcaj, Bodychrist impreze rozkrcaj. Skomentuj tekst piosenki ADM: Poznaj histori zmian tego tekstu.

Tutaj lecimy do rana, razem z nami cała sala. Oto nas nikt nie pyta, teraz leci nasza płyta. Lece tu fhuj, cały rejon jest mój. Edytuj teledysk Teledysk dodał a: Przypomnienie hasła Nie mam jeszcze konta.

Lec tu fhuj, i o to chodzi w hicie. Gaby moreno, ju pi wszystkie dzieci, ju pi wszystkie dzieci, ju pi wszystkie dzieci. Czuje serca mego bicie, ju pi wszystkie dzieci! Gaby moreno, cay rejon jest mj, cay rejon jest mj, ju pi wszystkie dzieci.

Lec tu fhuj, ju pi wszystkie dzieci.

Muzyka.interia.pl

Weź tego posłuchaj, w rytmy bitu się bujaj, siebie na rejonie szukaj, i to nie to żebym musiał, ale lubię się napić. Czerwone gitary - Noc jest naszym dniem. Teraz wiem o czym gadam, na ryj dzisiaj nie padam, bo impreza będzie gruba, co kto mi tutaj powie lata mi koło chuja. Zaloguj się i wykorzystaj wszystkie możliwości serwisu!

Czuje serca mego bicie, cay rejon jest mj. Oedipus - Final descent. Korzystanie z portalu oznacza akceptacj Regulaminu. Czuje serca mego bicie, i o to chodzi w hicie.

Oedipus - Final descent. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa.

ADM: Cały ja (ft. Kaz Bałagane, Malik Montana)

Tutaj lecimy do rana, razem z nami cała sala. Kokaina69 - Guci gej. Czas zacząć imprezę, najgrubszą na tym świecie. Weź tego posłuchaj, w rytmy bitu się bujaj, siebie na rejonie szukaj, i to nie to żebym musiał, ale lubię się napić. Z gardła leje się gorzała, Bonus BGC teraz napierdala.

Poznaj histori zmian tego tekstu. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa. Ja bd szczliwy a Ty bdziesz si smuci Ze Ja mam wasny kt i mam do kogo wrci, Choby stal cay pusty a w nim tylko kanapa, Choby stal cay pusty a w nim tylko kanapa.

Poznaj histori zmian tego tekstu. Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Zaloguj si i wykorzystaj wszystkie moliwoci serwisu. Zaloguj Rejestracja Przypomnienie hasa, lece tu cały rejon jest mój.

Tłumaczenie:

Dzisiaj Bonus, Bodychrist impreze rozkręcają, na rynku namieszają. Ostatnio wyszukiwane Teksty piosenek. Oto nas nikt nie pyta, teraz leci nasza płyta.

Zaloguj się przy użyciu loginu i hasła Tekstowa:

Dom rodzinne ciepo warte wicej ni pienidze, Do niego zawsze znajd drog chocia czasem bladze. Podany E-mail jest nieprawidowy. PL Wszystkie prawa zastrzeone.

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
20.08.2018 07:30 Bronikowski:
Teraz nasz benger leci, już śpią wszystkie dzieci. Powiedz co Ci po tym ze masz 50ciu ziomów, Przecież żaden z nich nie zastąpi Ci domu Ja jestem z tego dumny ze rodzinę mam, Ziomy pójdą w swoja stronę a Ty zostaniesz sam.

24.08.2018 06:21 Czajkowski:
Teraz wjeżdżam tu na bicie, nieskończymy o świcie. Oto nas nikt nie pyta, teraz leci nasza płyta.