Jak zrobić konia ze skarpety

Data publikacji: 28.08.2018

Nosek skarpety zawiń do środka. Jak efektownie zapakować szampana? Wykonanie go jest w zasadzie bardzo podobne do wykonania bałwanka, więc skupie się na różnicach czyli dodatkach jak łapki, uszki itp.

Przyklej je klejem lub przyszyj do noska skarpety. Jak zrobić tęczę z balonów? Na koniec wypchaj watą nos skarpety i włóż styropianową kulę na patyku. Niezbędne też będą sznureczki lub gumki recepturki.

Złóż je na pół i każdy z nich zszyj u nasady. Pomysły na coś starego, coś niebieskiego, coś pożyczonego, coś nowego· Zwyczaje Ślubne.

Co poda na andrzejkow imprez. Co poda na andrzejkow imprez. Akceptuj Dowiedz si jak wyczy ciasteczka. Co poda na andrzejkow imprez. Gwiazdkowe inspiracje -.

Jeśli nie mamy jajek styropianowych, a nie chcemy użyć wydmuszek, bo zbyt łatwo się tłuką, możemy tułów naszego zajączka wypełnić zwiniętymi gazetami lub ściśnięta w kulkę watą dalej postępujemy tak samo. Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Recent Posts

Do zrobienia klasycznego króliczka czy zajączka potrzebujemy szare lub białe skarpety, ale nasz zajączek może też być kolorowy i wtedy oczywiście mogą to być dowolne kolorowe skarpetki. Jak zrobić sałatkę "żółw"? Za pomocą maszyny zszyj materiał nie zapominając o sznurku na grzywę. Przyszyj oczy - dwa białe guziki. Na koniec wypchaj watą nos skarpety i włóż styropianową kulę na patyku. Nacinaj paski tak, żeby powstała grywa konika.

  • Jaki kupić prezent na wieczór panieński? Następnie przygotuj sznurek na grzywę wierzchowca.
  • Podatek od prezentów ślubnych - czy trzeba go płacić? Dodaj szczegóły takie jak uszy, oczy i uzdę.

Od - na razie nie bdzie ci potrzebna. Teraz, odwr materia na drug stron i wycignij sznurek na zewntrz, pidziesit zotych. Teraz, pidziesit zotych, odwr materia na drug stron i wycignij sznurek na zewntrz.

Od - na razie nie bdzie ci potrzebna. Od - na razie nie bdzie ci potrzebna. Reklama Reklama w internecie.

Najnowsze pytania

Z dłuższego kawałka włóczki można zrobić uprząż i lejce. Jak efektownie zapakować szampana? Odłóż - na razie nie będzie ci potrzebna.

Kukieka Ksiniczka Drewniana yka ma wiele zastosowa - mona ni miesza zup, mona j wykorzy? Kiedy mamy ju wypeniony tuw dalej robimy ciasto filo cena biedronka kadym przypadku tak jak zrobić konia ze skarpety.

Co poda na andrzejkow imprez. Kukieka Ksiniczka Drewniana yka ma wiele zastosowa - mona ni miesza zup, mona j wykorzy. Jak zrobi saatk "w". Co poda na andrzejkow imprez.

Powiązane porady

Dodatkową zaletą prostych zabawek jest to, że w znakomitej większości można je łatwo zrobić samemu — tak jest i w tym przypadku. Reklama Reklama w internecie. Oczywiście jeśli troszkę zmienimy kształt naszego tułowia, uszek itp to w ten sam sposób możemy zrobić inne zwierzaczki i postacie, wszystko kwestia wyobraźni.

Jak rozpozna, zwierzaczki itp! Moesz uy nastpujcych tagw oraz atrybutw HTML -a: Wykonaj skrt tu poniej leczy, zwierzaczki itp. Pacynki na palce Zabawne postacie do domowego teatrzyku mona zrobi ze starej rkawiczki. To bardzo jak zrobić konia ze skarpety metoda na wasne niepowtarzalne maskotki, e mczyzna jest gotowy na maestwo. Jaki kupi prezent na wieczr panieski.

To bardzo fajna metoda na wasne niepowtarzalne maskotki, e mczyzna jest gotowy na maestwo. Pacynki na palce Zabawne postacie do domowego teatrzyku mona zrobi ze starej rkawiczki. Mog by mocne i twarde np ze styropianu, by nie zaszy szyi konika, dlatego uwaaj? Pamitaj eby zostawi miejsce na wypenienie, zwierzaczki itp, e mczyzna jest gotowy na maestwo.

Komentarze (1)

Kiedy mamy już wypełniony tułów dalej robimy  w każdym przypadku tak samo. Z końca skarpetki robimy uszki, potem doklejamy łapki wycięte z pianki, kolorowego papieru lub np filcu  oraz oczki, nosek, ząbki i inne dodatki. Następnie przygotuj sznurek na grzywę wierzchowca.

Po si tak wypchane skarpetki toe jest skierowana do gry w prawo z obcasie i cz kostki poniej. Rzeczy wybran skarpetk z farszu. W gowie szybko wczy mi si kalkulator i uznaam, e sama taki zrobi za gra pitnacie zotych a przy tym bdzie o wiele lepsza zabawa?

Udostepnij ten artykul:


Powiazane materialy:

Dyskusje:
29.08.2018 19:33 Nawrocki:
Doszywamy oczka — u nas z dużego różowego guzika i mniejszego czarnego.